SUPA24
72 929 €
(1 176 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
62 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 4183. АПАРТАМЕНТ ПРЕД АКТ 14 В ХРИСТО СМИРНЕНСКИ Предлагаме Ви да закупите апартамент на много предпочитана локация с панорамна гл...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Podobni oglasi