SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
133 600 €
(1 758 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
76 m²
ж.к. Младост

spalnicaatypical
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Агенция ''Адрес''недвижими имоти преставя тристаен апартамент в кв.Младост-гр.Ловеч. Жилището се състои от четири помещения,санитарен възел и тереаса....

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

ж.к. Младост
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН

Podobni oglasi