SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
86 600 €
(1 665 € / m²)
Prodaja
1
1
52 m²

spalnica1
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Description of object:
The well-maintained residential complex "Raduga 1" is located in the popular holiday resort Sveti Vlas on the beautiful Bulgari...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Podobni oglasi