SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
83 500 €
(870 € / m²)
Prodaja
2
1
96 m²

spalnica2
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Description of object:
Three-room apartment with pool view in the Nessebar View complex in Kosharitsa, Bulgaria. The property has a living area of 96 ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Podobni oglasi