SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
29 600 €
(1 345 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
22 m²
ж.к. Дружба 3

spalnicaatypical
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава се светло и практично ателие, разположено на 5-ти (последен) етаж в сграда без асансьор, в кв. Дружба 3. Имотът е с функционално разпределение...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

ж.к. Дружба 3
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi