SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
143 900 €
(2 056 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
70 m²
бул. България

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Оферта 69332 - Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на Пловдив кв. Кършияка, в непосредствена близо...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

бул. България
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi