SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
147 900 €
(2 241 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
66 m²
бул. България

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🏡 Агенция ГОЛД ИМОТИ Ви представя напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен и луксозен комплекс в кв. Кършияка. ✨ Жилището съчета...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

бул. България
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛД ИМОТИ

Podobni oglasi