SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 680 €
(1 920 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
104 m²
Равнища

spalnicaatypical
površina104 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg ТРИСТАЕН В БУТИКОВА СГРАДА НА ЦЕНА ПОД ИНВЕСТИТОР ЮГ/ЗАПАД! Представяме за продажба тристаен апартамент в малка ...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Равнища
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

СУПРИММО ПЛОВДИВ

Podobni oglasi