SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
134 999 €
(1 957 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
69 m²
Николай Коперник

spalnicaatypical
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 1515. Реф.номер: 1515 ТОП ЦЕНА ! С АКТ 16 ! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН ПРОСТОРЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВАРТАЛ КЮЧУК ПАРИЖ РАЙОН ЮЖЕН ! П...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Николай Коперник
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Podobni oglasi