SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 000 €
(1 522 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
90 m²
ж.к. Тева

spalnicaatypical
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Предлагаме на Вашето внимание просторен тристаен апартамент, разположен в гр. Перник, кв. Тева предпочитан район с добра инфраструктура, спокойна ср...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

ж.к. Тева
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi