SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
134 900 €
(2 108 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
64 m²
Остромила

spalnicaatypical
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Оферта 68871 - Предлагаме Ви изцяло нов двустаен апартамент, напълно завършен до ключ и стилно обзаведен в нова луксозна сграда с Акт 16 в кв Остромил...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Остромила
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi