SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 900 €
(1 665 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
78 m²
Димо Хаджидимов

spalnicaatypical
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🏡Имаме удоволствието да ви представим двустаен обзаведен апартамент в НОВА СГРАДА в кв. Южен- град Пловдив. 🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА: ➤ Сградата ...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Димо Хаджидимов
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ

Podobni oglasi