SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
165 999 €
(1 886 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
88 m²
бул. България

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

оф.25754 Предлагаме Ви ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ на метри от Пловдивския Панаир в НИСКА СГРАДА САМО С 10 АПАРТАМЕНТА. Жилището разполага с ВСЕКИДНЕВНА С ТР...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

бул. България
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi