SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
92 000 €
(1 045 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
88 m²
Иван Киров Вазов

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ЕвроЗара Имоти има удоволствието да Ви представи ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА за продажба на ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ в кв.Железник Запад. Жилището е с площ от ...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Иван Киров Вазов
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЕВРОЗАРА ИМОТИ

Podobni oglasi