SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
140 000 €
(875 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
160 m²
Вардар

spalnicaatypical
površina160 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Предлагаме на вашето внимание чудесна възможност за собствен дом, просторен, многостаен апартамент в квартал Освобождение . Изключително светъл и слъ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Вардар
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД

Podobni oglasi