SUPA24
71 500 €
(1 192 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🔥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 🔥ОФЕРТА 15648 🏡 ГОЛД ИМОТИ Ви предлага за продажба двустаен апартамент в новостроящ се бутиков комплекс в кв. Христо Смирнен...

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛД ИМОТИ

Podobni oglasi