SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
206 121 €
(1 527 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
135 m²
Христо Ботев

spalnicaatypical
površina135 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

0% КОМИСИОННА! Нов 3-стаен апартамент в центъра на гр. Стара Загора ! ИМОТИ S-ДОМ ПРЕДСТАВЯ: ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА БЕЗ ИЗЛИШНО ОСКЪПЯВАНЕ! Предлагаме за ...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ИМОТИ ЕСДОМ

Podobni oglasi