SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 999 €
(1 622 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
74 m²
Димо Хаджидимов

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 3827. ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ/ ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ/ РЕАЛНА КВАДРАТУРА/ ЮЖЕН Предлагаме ви да закупите ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с четири отдел...

Ostalo
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Димо Хаджидимов
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Podobni oglasi