SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
89 000 €
(1 369 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
65 m²
Армейска

spalnicaatypical
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Реф. 1288 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание чудесна възможност за покупка на функционален тристаен апартамент, само на крачки от Меди...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaLočena kuhinjaKuhinjski aparatiPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 39 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Армейска
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

МИХАЙЛОВА

Podobni oglasi