SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
87 960 €
(1 222 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
72 m²
Княз Имеритински

spalnicaatypical
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Предлагаме на вашето внимание, елегантен и функционално разпределен тухлен апартамент, разположен на отлична и предпочитана локация в гр. Ловеч - райо...

Ostalo
Starost oglasa: 41 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Княз Имеритински
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЕРА ОСЪМ

Podobni oglasi