SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
153 000 €
(1 117 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
137 m²
Дряново

spalnicaatypical
površina137 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти МИРА , предлага АПАРТАМЕНТ С ТРИ СПАЛНИ, разположен в кв. Каменни, град Хасково Площ 137кв.м. чиста жилищна площ Строите...

Ostalo
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

Дряново
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ИМОТИ-МИРА

Podobni oglasi