SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
207 810 €
(1 807 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
115 m²
Хан Аспарух

spalnicaatypical
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ЛЯТО, СЛЪНЦЕ, МОРЕ, РЕЛАКС, СПОРТ, ЗДРАВОСЛОВНА ХРАНА ПРИГОТВЕНА ОТ ТОП ГОТВАЧИ, РАЗВЛЕЧЕНИЯ, ЕКЗОТИКА И РОМАНТИКА ! OASIS RESORT & SPA е голям затво...

Ostalo
Starost oglasa: 43 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Хан Аспарух
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД

Podobni oglasi