SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
174 999 €
(1 434 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
122 m²
Остромила

spalnicaatypical
površina122 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

оф.25606 ГАРАЖ В ЦЕНАТА 21КВ.М ! АКТ 16 ! 30КВ.М ХОЛ ! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! Предлагаме Ви да закупите страхотен тристаен апартамент с г...

Ostalo
Starost oglasa: 39 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Остромила
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi