SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 200 €
(1 256 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
79 m²
бул. Христо Ботев

spalnicaatypical
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

? АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ 'ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ' ПРЕДЛАГА: ? Двустаен апартамент в нова сграда в широкия център на гр. Плевен ? Предлагаме ви функционален...

Ostalo
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

бул. Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi