SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 000 €
(1 467 € / m²)
Prodaja
1
1
75 m²

spalnica1
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

One-Bedroom Sea View Apartment, Front Line – Panorama Fort Beach, Sveti Vlas
Total Area: 75 m²
Type: 1-Bedroom
Floor: 1 (second level)

Ostalo
Starost oglasa: 47 dni
Posodobljeno: 47 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Podobni oglasi