SUPA24
63 930 €
(1 305 € / m²)
Prodaja
1
1
49 m²
Rodopska

spalnica1
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Оферта 68768 - Новоизграждащ се жилищен комплекс кв. Беломорски Представяме ви студио в новоизграждащ се жилищен проект в предпочитания квартал Бело...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Rodopska
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi