SUPA24
73 900 €
(1 103 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
Димо Хаджидимов

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

📢 0% КОМИСИОН! - ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР!📢 ОФЕРТА: 19406 💰 РАЗСРОЧЕНИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! 💰 ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БАНКОВ КРЕДИТ! ➣ Агенция за недвиж...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Димо Хаджидимов
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛД ИМОТИ

Podobni oglasi