SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 000 €
(1 338 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
74 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🌿 Двустаен апартамент в зелена и спокойна среда ЕЙЧ ЕЙЧ Пропърти предлага двустаен апартамент в бутиков жилищен комплекс проект с ниско строителст...

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД

Podobni oglasi