SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
147 080 €
(1 486 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
99 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Оферта 68950 - БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!!Представяме Ви изключителна възможност да притежавате дом в елегантна, модерна сграда разположена в район ...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi