SUPA24
112 000 €
(1 647 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
68 m²
Христо Ботев

spalnicaatypical
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Жилището, което Ви предлагаме, се намира в нова луксозна сграда, в един от най-предпочитаните райони на града. Състои се от дневна с кухненски бокс, с...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА

Podobni oglasi