SUPA24
118 000 €
(1 242 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
95 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🎯 ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТСТЪПКИ! 🎯 0% КОМИСИОН - ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР!💥 ОФЕРТА:17095 ✅ РАЗСРОЧЕНИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ! ✅ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БАНКОВ КРЕ...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛД ИМОТИ

Podobni oglasi