SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
67 663 €
(1 253 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
Цар Симеон

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамент в ски курорта Банско. Обзаведен е и готов за нанасяне. Отделни партиди за ток и вода. Интернет и телевизия.Отопление на климатици...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Цар Симеон
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС

Podobni oglasi