SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
94 864 €
(1 416 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
Страгите

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба необзаведен двустаен апартамент, което предоставя възможност за индивидуално обзавеждане и п...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 60 dni

Lokacija

Страгите
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА

Podobni oglasi