SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
83 000 €
(1 277 € / m²)
Prodaja
1
1
65 m²

spalnica1
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Description of object:
For sale is a spacious two-room apartment in the prestigious Panorama Fort residential complex, located directly on the seafron...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorOpremljenoKuhinjski aparatiPralni strojNadstropjeNaravna svetlobaPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Podobni oglasi