SUPA24
Kuhinja; razgled, naravna svetloba
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice, naravna svetloba
Dnevna soba; razgled, naravna svetloba
126 000 €
(1 313 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
96 m²
Иглика

spalnicaatypical
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 449 или 02 425 68 11 и цитирайте референтния номер на имота: Dpa 89594. Отговорен брокер: Никола...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Иглика
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС

Podobni oglasi