SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
86 883 €
(1 849 € / m²)
Prodaja
1
1
47 m²
Ружа

spalnica1
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба просторно едностаен апартамент с възможност за преустройство в нов луксозен комплекс от затв...

Ostalo
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Ружа
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

СУПРИММО ПЛОВДИВ

Podobni oglasi