SUPA24
Spalnica; naravna svetloba, nujna prenova
Ostalo
Spalnica; nujna prenova, naravna svetloba
152 110 €
(1 217 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
125 m²
Остромила

spalnicaatypical
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 3670. ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 14 КВ. ОСТРОМИЛА Предлагаме Ви да закупите просторен тристаен апартамент с акт 14. Осно...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Остромила
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Podobni oglasi