SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
144 999 €
(1 933 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
75 m²
Остромила

spalnicaatypical
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 3705. НАПЪЛНО СТИЛНО ОБЗАВЕДЕН! ТОП ЛОКАЦИЯ! МАЛКА ЛУКСОЗНА СГРАДА! АКТ 16! АПАРТАМЕНТЪТ ЩЕ БЪДЕ ЗАВЪРШЕН В НАЧАЛОТО НА МЕСЕЦ МАЙ!...

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Остромила
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Podobni oglasi