SUPA24
Dnevna soba; talne ploščice, naravna svetloba
Dnevna soba; naravna svetloba, talne ploščice
Spalnica; naravna svetloba, sodoben slog
117 000 €
(1 376 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
85 m²
Христо Ботев

spalnicaatypical
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 1253 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание обзаведен тристаен апартамент в центъра, близо до Кауфланд-1. Жилището е с площ...

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 79 dni

Lokacija

Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

МИХАЙЛОВА

Podobni oglasi