SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
65 200 €
(1 087 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Rodopska

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

❗ ЦЕНА ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР ❗ ❗ БЕЗ КОМИСИОННА ОТ СТРАНА НА КУПУВАЧА ❗ Нова сграда в кв. Беломорски - идеален избор за вашия нов дом Представяме ви...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Rodopska
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi