SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
52 000 €
(867 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Княз Имеритински

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава се апартамент в гр. Ловеч, с отлична локация само на няколко метра от жп гарата и в близост до централната част на града. Имотът се намира н...

Ostalo
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Княз Имеритински
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН

Podobni oglasi