SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
79 800 €
(950 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
84 m²
бул. Христо Ботев

spalnicaatypical
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Имот номер 2478 Продава се двустаен апартамент, ново строителство в процес на строеж, в гр. Кърджали, кв. Възрожденци. Състои се от входно антре, всек...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

бул. Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ДРИЙМИ ХОУМ

Podobni oglasi