SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
131 602 €
(1 430 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
92 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

'Aрис брокер' Ви прдлага възможност за закупуване на двустайно жилище в нов, модерен, нискоетажен комплекс от затворен тип. Очаква се сградата да по...

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АРИС БРОКЕР

Podobni oglasi