SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
150 000 €
(1 744 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
86 m²
Хан Аспарух

spalnicaatypical
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 476 или 042 958 5511 и цитирайте референтния номер на имота: SZ 89451. Отговорен брокер: Антония...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Хан Аспарух
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС СТАРА ЗАГОРА

Podobni oglasi