Seznam ponudb
16
16
16
160 000 €
(2 286 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
70 m²
Пирин 1
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
70 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представаме двустаен луксозен апартамент, намиращ се в Пирин Голф и Кънтри Клуб. Характеристика на имота: Oбща ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
82 dni
Posodobljeno:
14 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Пирин 1
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.