SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 163 €
(1 294 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
106 m²
Rodopska

spalnicaatypical
površina106 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 3584. НОВ ЖИЛИЩЕН КОМПЛЕКС В КВ. БЕЛОМОРСКИ Представяме Ви нов модерен жилищен комплекс в един от най-предпочитаните и бързо разв...

Ostalo
Starost oglasa: 96 dni
Posodobljeno: 96 dni

Lokacija

Rodopska
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Podobni oglasi