SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
145 000 €
(1 576 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
92 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Титан Пропъртис предлага за продажба тристаен апартамент с отлична локация в жк. Христо Смирненски. Намира се в непосредствена близост до множество ма...

Ostalo
Starost oglasa: 95 dni
Posodobljeno: 95 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТИТАН ПРОПЪРТИС

Podobni oglasi