SUPA24
164 850 €
(1 374 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
120 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

(Оферта 9072) ЦЕНА ДИРЕКТНО ОТ СТРОИТЕЛ! АКРОНА Имоти има удоволствието да ви предложи тристаен апартамент в новострояща се луксозна жилищна сграда в ...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 93 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi