SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
32 000 €
(1 185 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
27 m²
Глазне

spalnicaatypical
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

АТЕЛИЕ ЗА ПРОДАЖБА В ЖИЛИЩНА СГРАДА 'RIVER SIDE' ГР. БАНСКО Local Property Expert има удоволствието да предложи на Вашето внимание ателие за продаж...

Ostalo
Starost oglasa: 95 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Глазне
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Локъл Пропърти Експерт

Podobni oglasi