SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
85 272 €
(1 254 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
68 m²
Остромила

spalnicaatypical
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

оф.25126 ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ МАТЕРИАЛИ! Представяме Ви двустаен апартамент в луксозна сграда само на три етажа. Имота се състои от хол с кухня и трапеза...

Ostalo
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 97 dni

Lokacija

Остромила
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi